Platform Genel Bakış


AVITENG Online TV Platformu, tüm bulut TV ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözümdür.


OTT Nedir? : Günümüzde geleneksel televizyon yayıncılığına alternatif olarak internet üzerinden film, dizi ve belgesel gibi içeriklerin her zaman, her yerde ve her cihazda” ilkesiyle izleyicilere ulaştıran platformlar, OTT (Over The Top) olarak bilinen yeni teknoloji teriminin karşılığıdır.

OTT hizmeti verebilmek için, IPTV'nin aksine yüksek maliyetli kendi internet altyapınızı kurmanıza gerek yoktur.


AVITENG Online TV Platformu

İçerik sahiplerinin, dağıtıcılarının veya yayıncılarının, önceden hiçbir geliştirme maliyeti olmadan yüksek kalitede canlı ve isteğe bağlı video hizmetlerini hızlı bir şekilde sunmalarını sağlayan anahtar teslimi bir çözümdür. 

  • İçeriği sisteme kazandırmak, hazırlamak ve yönetmek için tek ve merkezi sistem
  • Abonelik tabanlı (SVOD) ve reklam destekli (AVOD) para kazanma modelleri
  • Yönetim arayüzünü ve kullanıcı deneyimini yapılandırmak için güçlü, esnek ve sezgisel web tabanlı konsol
  • Facebook, Youtube ve Twitter paylaşım entegrasyonları
  • E-ticaret, CRM ve faturalama motoru arabirimleri
  • Güçlü analitik
  • Google DFP ile önceden entegre reklam sunma desteği
  • Kurallara dayalı içerik paketleme ve takvimlendirme/planlama yetenekleri
  • Altyazı desteği
Yapılandırılabilir modüller, ürünler, adaptörler ve API'ler içerir ve iki servis katmanını kapsar.

- Metadata ve data servis katmanı: Operatör konsolundan yönetilen dört servis sütununa sahiptir: İş, Deneyim, Veri ve IP-Video Kontrolü.

- Video işleme katmanı videoyu CDN'e hazırlar, depolar ve iletir.

Platform tamamen modülerdir ve üçüncü taraf hizmetlerle kolayca entegre edilebilir. Bulut altyapısı, içerik toplama ve hazırlama, CDN'ler, analitik, reklam ağı entegrasyonu, ödeme ağ geçitleri ve son kullanıcı uygulamaları gibi önceden entegre birçok ortağın çözümünden birini seçerek özel olarak tasarlanmış bir TV hizmeti oluşturabilirsiniz.OTT VİDEO HİZMETLERİNİZİ HEMEN DEVREYE ALIN!


Hızlı bir şekilde pazarlanmanıza, toplam sahip olma maliyetini azaltmanıza ve gelirinizi en üst seviyeye çıkarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir uygulama yönetimi sistemi ile tüm mobil ve TV platformlarında birinci sınıf kullanıcı deneyimleri oluşturun, test edin ve dağıtın.

PREMIUM VİDEO DENEYİMİ


Endüstrinin önde gelen oynatıcısından hızlı oynatım ile izleyicilerinize bekledikleri üstün OTT deneyimini yaşatın ve cihazlar arasında binge izleme (genellikle tek bir televizyon dizisi ya da programının bölümlerini ardı ardına uzun süre izlemek), daha önceden izlenenleri görme, sık kullanılanlar ve cihazlar arasında duraklatma / devam etme desteği.

İÇERİĞİNİZLE PARA KAZANIN


Kullanıma hazır çözümümüz, içeriğinizle rekor sürede para kazanmanıza yardımcı olur. İş modeliniz ne olursa olsun TV benzeri bir deneyim sunacaksınız. Ve her şeyi en az ön geliştirme masrafı ve sabit, uygun fiyatlı aylık servis ücreti ile yapacaksınız.

EN ÜST DÜZEY BULUT TV HİZMETİ


Bulut TV dönüşümünde, yazılımı ve bulut altyapısını tek bir tam yönetilen yapıda birleştiriyor ve hizmet sağlayıcıları, medya organizasyonları ile yayıncıları kişiselleştirilmiş TV deneyimleri sunarken, yeni gelir akışları ve para kazanma seçenekleriyle işlerini yeniden canlandırma olanağına kavuşuyor.