Dijital Menü Ekranı

Menü ekranları, menü bilgilerinin tek ekranda belirlenen aralıklarla gösterilmesiyle kolayca anlaşılmasını sağlar. Daha modern ve görsel olarak daha kaliteli bir sunum yaparak mesajınızı etkili bir şekilde iletebilirsiniz.

LED Wall

Mükemmel görüntü kalitesi, yüksek parlaklık, yüksek kontrast, yüksek görüntü frekansı, dayanıklılık ve güvenilirlik gibi LED teknolojisinin üstün teknik avantajlarıyla çoğunlukla büyük ebatlı ekranların üretiminde kullanılan çözümlerdir.

Standart Video Wall

LED aydınlatmalı LCD video wall ekran çözümleri, alanında en tipik uygulama şekli olup günümüzde iyice indirgenmiş ekranlar arası kenar kalınlıkları sayesinde hemen hemen her yerde tercih edilir hale gelmiştir. Kolay ulaşılabilir, hızlı kurulabilir olup bakımı zahmetsizdir.

Mosaic Wall / Art Wall

Mimari video duvarları, yaratıcılıkla video wall teknolojilerinin birleştiği noktadadır. Ekranların sınırsız yerleşim olanaklarıyla görsel içerik sunmanın sanatsal bir yöntemi olarak dinamik ve modern biçimleriyle iç mekanları zenginleştirir.

Kontrol Merkezleri

Kontrol merkezlerine konumlandırılan geniş ekran sistemleri, anlık görsel veri takibine ihtiyaç duyulan alanlarda kontrol mekanizmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanılan bir video wall uygulamasıdır. Ekranları besleyen video prosesörleriyle birlikte detaylı dizayn çalışmaları gerektirir.

DLP Cube Wall

Çerçevesiz LED aydınlatmalı DLP ekranlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Homojen, kesintisiz ve geniş ebatlı görüntüleme yapılmasının en uygun yöntemidir. Ekranlar kendi arasında haberleşerek görsel kalibrasyonlarını otomatik sağlar.