AKILLI TOPLANTI SALONU ÇÖZÜMLERİ:


Kullanımı kolay, modern ve son teknoloji sistem bileşenleriyle donatılmış akıllı toplantı salonlarında başarılı sunumlar yapılır, efektif birlikte çalışma ortamı oluşturulur, toplantı ortamında zaman kaybına sebep olan sorunlar giderilmiştir ve efektif bir toplantı trafiği sağlanır.


Beklentileriniz ve ortam şartlarının gereksinimleri göz önünde bulundurularak uygun ve modern teknoloji çözümlerinin doğru şekilde konumlandırılması için alanında uzman kişilerin danışmanlığının alınması önerilir.

Masa Üstü Bağlantı Kutuları

Toplantı masalarındaki kablo karmaşası ve uygun bağlantı tipinin sağlanamayışı, toplantılardaki en sık gözlenen vakit kaybı nedenlerindendir. Kullanılan bağlantı kablosunun kutunun içinden çekilmesi ve kullanımı bittikten sonra kendiliğinden geri çekme mekanizmasıyla tekrar kutu içindeki düzenine dönmesiyle çalışan bağlantı kutularıyla tüm kablolarınızı gizlemekle birlikte masa üstünde estetik bir görünüm sağlarsınız.

Toplantı Kapı Ekranları

Merkezî yönetimli ve rezervasyon sistemiyle çalışan dijital toplantı salonu ekranları, toplantı odalarınızın kapılarına yerleştirilerek toplantı saatlerini, takvimini, doluluk durumlarını gösterir.

Akıllı Toplantı Tahtaları

Akıllı tahtalar toplantı deneyimlerini yeni bir seviyeye çıkarıyor. Toplantıları daha efektif hale getirirken keyifli bir birlikte çalışma ortamı sağlıyor. Birçok özelliği içinde barındıran akıllı tahtalar örneğin toplantı notlarını telefonunuza aktarabiliyor, QR kod ile mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan notlarınızı yansıtabiliyor. 

Kablosuz Sunum Sistemleri

Cihazınıza direkt bağlanabilen vericilerin üstündeki tek bir düğme ile bilgisayar veya mobil cihazının ekranını herhangi bir yükleme yapmadan direkt ekrana yansıtabilirsiniz. Birden fazla verici kullanıp birçok ekran görüntüsünü aynı anda geniş bir ekrana yansıtarak efektif ve kablo karmaşasından uzak bir toplantı ortamı sağlayabilirsiniz.

Toplantı Salonu Otomasyonu

Toplantı odasında bulunan cihaz ve sistemlerin kontrolünün merkezîleştirilmesiyle ekranları, projeksiyon cihazlarını, perdeleri, görüntü aktarım, ışık ve ses sistemlerini kontrol edebilirsiniz.