Video, günümüzün hızlı tempolu ve dijital dünyasında çeşitli sektörlerdeki şirketlerin gelir akışlarını artırmada rolünü her geçen gün geliştiriyor.


Örneğin beklentileri karşılamak üzere yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip olup olmadığınıza karar vermek için tüm web sitenizin içeriğine veya broşürüne göz atmaya müşterilerinizin zamanları olmuyor. Tüm bunların yerine kısa bir video çok daha cazip olabilir. Hatta web sitenizin açılış sayfasındaki kısa bir video ziyaretçiler için %80 daha efektif olabiliyor.


İletişimi video ile yönetmek kullanışlı bir yöntemdir. Zamandan kazandırır, işinizi açıklamak ve müşterilerinize güçlü yönlerinizi sergilemek için kolay ve etkili bir yoldur. Hangi sektörde bulunduğunuz ve gereksinimleriniz ne olursa olsun, işinizi hızlandırmak için videoların faydalarından yararlanabilirsiniz.


Günümüzdeki eğilimlerden bazıları:


Time-lapse (Zaman atlamalı) videolar


Zaman atlamalı videolar, projenizin aşamalı olarak geliştirilmesine yönelik en etkili belgelendirme ve sunum yöntemidir. Bu videolar, potansiyel paydaşların projenin zaman çizelgesi ve hedefleriyle uyum içinde ilerlediğini algılamasında önemli bir görev alabilir. Mesela 2 dakika gibi kısa bir zaman aralığında projenizin baştan sonra tüm süreçlerini gösterebilirsiniz.


Kurumsal şirket videoları


Kurumsal videolar işiniz hakkında konuşmak için etkin bir yöntemdir. Dünyanın her büyük markası bir takım ilginç fikir ve görüşlere dayanıyor ve günümüzde kurumsal videolar da bu markaların vizyon ve hikayelerini paylaşma yöntemi olarak kullanılıyor. Kurumsal videolar marka öykünüzü anlatmanın yanı sıra ürün ve hizmetinizi en kapsamlı ve anlaşılır bir şekilde gösterecek etkili bir araçtır. YouTube'da en iyi kurumsal videolar 2017 yazın ve kendiniz görün.


Güvenlik videoları


İş gücünün güvence altına alınması, herhangi bir organizasyon için en kritik ve aynı derecede zorlayıcı konularda birisidir. Güvenlik videoları, emniyet ve üretkenlik kültürü yaratmanın en ikna edici yoludur. Doğru iletişim yöntemleri, zaman ve mekan kısıtlamaları, zaman ve maliyet tasarrufları gibi birçok noktayı anlatabilmek için videolardan yararlanmanın birçok avantajı bulunuyor.


İnşaat video servisleri


Her inşaat projesi kendi açısından benzersizdir. Öyleyse böyle bir projenin yaratılmasında zamanınızı, paranızı ve itibarınızı harcarken bunu belgelemek iyi bir fikir olacaktır. Dokümantasyon, proje portföyünüzü güçlendirecek ve aynı zamanda projenizi pazarlamak için bir tanıtım stratejisi olarak hizmet edecektir. İşinize yarayabilecek birçok inşaat videosu tipi bulunuyor ve hepsi farklı bir amaca hizmet ediyor, bu bakımdan ihtiyacınıza uygun olan tipi seçebilirsiniz.