Sosyal Medya Yönetim Sistemi

Sosyal Medya Yönetim Sistemi

Tüm farklı sosyal medya platform ve hesaplarını tek ekranda birleştirip yönetmeyi sağlamakla kalmayıp sosyal medya ve Web'de içerik yayınlama, prodüksiyonlarınız veya canlı etkinliğiniz için içerik keşfetme ve iyileştirme veya gerçek zamanlı sonuçlara erişebileceğiniz sosyal medya oylamaları yoluyla takipçilerle etkileşim kurma yetenekleri elde ediyorsunuz.
Sosyal medya içeriğini bulma ve iyileştirme, sosyal medyadan metin ve resimleri grafik sistemleri ile entegre etme, sosyal medya kanallarından gelen içeriği yönetme, onaylama ve sosyal medya oylama yoluyla kullanıcının katılımını isteme gibi özellikler sunar.

TEK PLATFORMDAN SOSYAL MEDYA VE WEB YÖNETİMİ

Tek bir platformla sosyal medya yönetimini birleştirin ve basitleştirin. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve WordPress dahil olmak üzere gittikçe artan sayıda sosyal ve web platformu için iş akışlarını bağlayabilirsiniz.

TAKIPÇI KATILIMINI ARTIRIN

Sosyal medyaya gönderilen yorumları, fotoğrafları ve videoları gerçek zamanlı olarak izleyicilerinize aktarın. Yayın grafiği çözümleriyle, sürükle ve bırak kolaylığında içeriğinizle grafiğine sisteminizi sorunsuzca besleyin.

ESNEK HOSTİNG SEÇENEKLERİ

Çözüm Satın alınabilir ya da aylık veya yıllık faturalandırma sunan bir abonelik servisi olarak kullanılabilir. Başlangıç platformu, geleneksel bir şirket içi sunucuda, sanallaştırılmış bir ortamda veya bulutta barındırılabilir.

IZLEME VE DENETIM

Ekibinize, ayrıntılı kullanıcı izinleri ve isteğe bağlı onay iş akışları yoluyla gözetiminlerini sürdürürken sosyal medya içeriği oluşturma ve keşfetme özgürlüğü verin.ÖZELLİKLER

Multi-Çok platformlu Yayın

Sosyal medya ve web platformlarında arama yapmak ve yayınlamak için birleşik bir platform kullanarak zaman kazanın ve üretkenliği artırın.

Feed Sosyal İçeriği Canlı Grafiğe Aktarma

Yayın grafik sistemleriyle bütünleştirerek sosyal medya içeriğini arayın, denetleyin ve yayınlayın.

Sosyal Anketler

Gerçek zamanlı izleyici katılımı yoluyla içerik oluşturmak için sosyal medya anketlerini kullanın.

Coğrafi Konumlu Sonuçlar

Son dakika haberi, şiddetli hava koşulları veya canlı etkinliklerle ilgili odaklanmış sonuçlar üretmek için bir konuma özel çalışma yapabilirsiniz.

Kullanıcı İzinleri ve Onay İş Akışları

Nihai ürünü yayınlamadan önce denetlerken ekibinize sosyal medya katılımını sağlayın.