Otomatik Takip Eden PTZ Kameralar

Otomatik Takip Eden PTZ Kameralar

Otomatik İzleyen PTZ Kameralar

Otomatik Takip ve PTZ Kamera Teknolojilerinin Mükemmel Birleşimi

En Kararlı Takipçiniz

Bir etkinlik sırasında, sunum yapan kişinin, öğretim görevlisinin veya konuşmacının her yöne hareket etmekte serbest olması gerekir. Profesyonel seviyede kayıt yapmak için otomatik izleme özellikli Full HD PTZ kamerayı hassas otomatik izleme, otomatik zoom ve otomatik odaklama işlevleriyle birleştirir. Böylece profesyonel seviyede prodüksiyon ve kayıt sağlanır.


Özellikler

  • Çeşitli İç Mekan Senaryoları için Profesyonel Video Kalitesi
    Otomatik İzleme Kamerası yüksek video kalitesine sahiptir ve bu kamerayı her türlü konferans, etkinlik, sınıf, eğitim vb. için orta ila büyük ölçekli odalara sığacak şekilde ideal hale getirir.
  • Auto-Tracking ve Auto-Zoom (Otomatik İzleme ve Otomatik Yakınlaştırma)
    Otomatik İzleme Kamerası harekete duyarlı ve pürüzsüz bir izleme teknolojisi kullanır ve bu kişi izleyiciye geri dönse veya ileri geri yürürken bile, sunum yapan kişinin her zaman yakın durmasını sağlar.
  • Her Türlü İç Senaryo için Kolay Uygulama
    RJ-45, HDMI ve USB çıkışlarını birleştiren Otomatik İzleme Kamerası, Konferans Yakalama, HW veya SW tabanlı herhangi bir Video Konferans Sistemi için diğer medya istasyonları ile birlikte kullanılabilir ve hatta doğrudan bir Canlı Yayın Servisi'ne aktarılabilir.