Menu
Sepetim

EDIUS X Pro Jump Upgrade

EDIUS X Pro Jump Upgrade
EDIUS X Pro Jump Upgrade
EDIUS X Pro Jump Upgrade
EDIUS X Pro Jump Upgrade
EDIUS X Pro Jump Upgrade
EDIUS X Pro Jump Upgrade
EDIUS X Pro Jump Upgrade
6,669.37 TL
Ex Tax: 6,669.37 TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: EDIUS-X(Jumpupgrade)
İndirim
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde % indirim ile fiyatı
DIUS Pro 2-8 arası sürümler, EDIUS EDU, Home edition ve Neo sürümlerinden EDIUS X Pro’ya yükseltme modelidir.

 

EDIUS X, yazılımsal kurguda yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor. EDIUS X, tamamen özelleştirilebilir iş akışları için, daha da fazla performans sağlayan modüler bir konsept ile birlikte tamamen yeniden tasarlanmış bir çekirdek motorla birlikte geliyor. Neredeyse 20 yıldır EDIUS’un ayırt edici özellikleri kararlılığı, performansı ve yaratıcı araçları olmuştur. EDIUS, yayın kurumları ve haber ajanslarından devlet kurumlarına, kurumsal prodüksiyonlara, bağımsız film yapımcılarına, video yaratıcılarına ve video meraklılarına kadar tüm sektörlerde kullanılmaktadır.

EDIUS Pro, belgesel ve 4K sinematik yapımlar da dahil tüm profesyonel prodüksiyonlar için mükemmel bir araçtır. Ulusal ve yerel TVler, kamu kurumları, belediyeler, prodüksiyon firmaları, Youtuberlar ya da kısaca videoyla uğraşan herkes tarafından en çok tercih edilen kurgu programlarının başında gelir.

EDIUS X’in yeni modüler tasarımı, Grass Valley’in EDIUS X özelliklerini ve iş akışı seçeneklerini sürekli güncellemesini ve geliştirmesini sağlayacak. Bu, kullanıcı taleplerini karşılamaya, yeni teknolojileri ve web hizmetlerini yazılımın kendisine dahil etmeye olanak tanıyacak. Örneğin EDIUS X’in devam eden gelişimi sırasında makine öğrenimi teknolojisi gibi. Tüm EDIUS 10.xx güncellemeleri, yazılımın yaklaşık 2 veya 3 yıllık yaşam döngüsü boyunca yine ücretsiz olacak. EDIUS’u bir kez satın alacaksınız ve lisansınız sonsuza kadar sizin olacak!

EDIUS X'le gelen yeni özellikler:

· Arka planda render ve çıktı alabilme(Background rendering and exporting)

· GV Job monitor(Tüm arka plan render etkinliklerini izleme aracı)

· Motion Tracker with Chase Mode(İşaretlediğiniz nesneye kolayca bir etiket, animasyon ya da video klip eklemenizi sağlar.)

· Motion Tracker with Anchor Mode(Resminizin, izlenen nesneye göre otomatik olarak yeniden çerçevelenmesini sağlayın.)

· Ücretsiz EDIUS'a özel plug-in paketleri(Acon Digital(ses) + Newblue Titler pro 7(yazı) + proDAD Vitascene V4(geçiş efektleri))

· H.265 çıktı alma(NVIDIA GPU desteğiyle çok hızlı export render süresi.)

· Grafiksel kullanıcı arayüzü rengi(Biraz daha koyu renkte ve geliştirilmiş bir grafik kullanıcı arayüzü daha rahat çalışmanızı sağlar.)

· Draft modu(Artık istediğiniz kadar çok videolu katmanın gerçek zamanlı oynatılmasına izin veren Taslak-Preview modu.)

· Optimize Edilmiş Performans(Tamamen performansa dayalı ve geleceğe hazır bir tasarım.)

· Optimize Edilmiş Ses Senkronizasyon Performansı(Çoklu kamera deneyimi için daha da hızlı otomatik ses senkronizasyon işlevi.)

· En son kameralar ve kodekler için transcode işlemine gerek bırakmayan entegre yazılım desteği.

· VST plug-in desteği(Genişletilmiş VST eklenti desteği)

· Geliştirilmiş SDK 

EDIUS X'le gelen yeni özellikleri uygulama videolarıyla özel sayfamızda daha detaylı olarak görebilirsiniz: https://www.ediusturkey.com/ediusx/

EDIUS X Sistem gereksinimleri: 

· Windows 10 (64-bit) (versiyon 1903 ya da üstü)

· AVX2 destekleyen CPU: Intel 4üncü nesil ya da daha yeni ya da eşdeğeri AMD işlemci.(İşlemciniz AVX2 teknolojisini desteklemiyorsa EDIUS X çalışmaz.)

· Minimum 8 GB RAM – 4K projeler için 16 GB veya daha fazlası önerilir.

· 1 GB VRAM veya daha fazla hafızaya sahip ekran kartı – 4K projeler için 2 GB veya daha fazlası önerilir.

· WDM sürücü destekli ses kartı.

· İlk kurulumda EDIUS’un aktivasyonu için mutlaka internet bağlantısı gereklidir, aktivasyon yapılmadan program çalıştırılamaz. Pro versiyonunda yazılımın devamlı kullanımı için ayda en az 1 kez internete bağlı olunması gerekmektedir. Workgroup versiyonunda çevrimdışı aktivasyon ve internetsiz kullanım mümkündür.

EDIUS ID

EDIUS’u çalıştırabilmek için seri numarası girildikten sonra tekrar açılan bir bilgi ekranına EDIUS ID’nin de girilmesi gerekir. Bu ekran, kurulumdan sonra EDIUS’u ilk defa çalıştırırken karşımıza çıkar, kimlik doğrulaması onaylandıktan sonra ise EDIUS’la çalışmaya başlayabilirsiniz. EDIUS ID, bir e-mail ve şifre kombinasyonundan oluşur. EDIUS’un deneme veya tam sürümünü çalıştırabilmek için mutlaka EDIUS ID gereklidir.

EDIUS Deneme Sürümü

EDIUS'u 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. EDIUS deneme sürümleri tam sürüm özelliklerini taşır, sadece çalışmanıza bir watermark(filigran) eklenir.

DIUS Eğitim Videoları
EDIUS'a hızlı bir şekilde başlamak için toplamda 5 saatten fazla uzunlukta ücretsiz temel ve orta seviye eğitim videolarımıza, ipuçları ve püf noktaları içeren podcast'lere www.ediusturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

MYNC
EDIUS 8, 9 ve X'i yüklediğinizde ücretsiz bir program olan Mync de kurulur. Mync medya içerik yönetim aracıdır. Mync; ön izleme, etiketleme, organize etme ve hatta medyalarınızı düzenlemek için mükemmel bir araçtır. Mync’teki en kullanışlı yeniliklerden biri Storyboard özelliğidir. Bu özellik kısa videoları kolayca ve hızlıca düzenlemenizi ve pratik kısa videolar oluşturmanızı sağlar. Özellikle fotoğrafçılar ve YouTuber’lar için mükemmel özellikler sunan Mync, profesyonel kullanıcılar için de çok kullanışlı bir araçtır.Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
2 6,535.98 TL
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikası. sayfasını ziyaret edebilirsiniz.